اسلایدشو گرافیک

طراحی جلد کتاب نوشیدنی کومبوچاطراحی جلد کتاب فاطمه (س) نور افلاک

خدمات طراحی و گرافیک (نمونه کارها و تعرفه)

مرکز طراحی و گرافیک

بسته بندی علم، هنر و فناوری قرار دادن محصولات در بسته‌ها برای نگهداری، توزیع و فروش آنها است.

تاکنون چقدر به این موضوع فکر کردید که یک طراحی زیبا برای محصول خود انجام دهید؟

 امروزه به هر کالایی که نگاه میکنید نمای خاصی از نمایش در آن رده را مشاهده میکنید. از آنجایی که بیشتر مردم در انتخاب نوع کالای خود به دلیل رقابت سخت شرکت های تولید کننده در نوعی سردرگمی نسبی بسر میبرند و توان ارزیابی محصولات در زمینه هایی مانند لوازم شوینده, آرایشی, غذایی، پوشاک و…. به دلیل هم سطح بودن شرکت های تولید کننده اصلی و یا خود ماهیت محصول, را دارا نیستند, اینجاست که یک ایده نو برای نمایش محصول شرکت خاصی گوی سبقت رو از دیگران ربوده و در بازه زمانی مشخص, منجر به سود هنگفت از فروش محصول مورد نظر برای آن شرکت خواهد شد .

از این رو ما در اینجا با نمایش تصاویری از بسته بندی های جدید به کلیه تولید کنندگان عزیز، سعی در یاری نمودن ایشان جهت بهبود زیبایی کالایشان داریم.

مهم نیست از چه فروشگاهی خرید می کنید، مسئله مهم در هنگام خرید کالا توجه به محصول و یا سرویسی ارائه شده و کسب اطلاعات لازم در مورد آن است. برای مواد غذایی و نوشیدنی هایی که درون قفسه های فروشگاه ها قرار دارند، بسته بندی آنها نقش مهمی در جلب توجه مشتری ایفا می کند.
طراحان باید پکیج هایی طراحی کنند که به تولیدکننده اجازه دهد محصول خود را در یک محدوده قیمت مناسب نسبت به رقبای خود نگه دارد و در عین حال توجه و اشتیاق خریدار را به حد کافی برانگیزد تا نا خودآگاه به سمت آن محصول جذب شده و برای کسب اطلاع در مورد محتویات آن، به سمت محصول کشیده شود.
دستورالعمل های زیادی برای طراحان پکیج وجود دارد، اما در دنیای مدرن امروز باید به خلاقانه و ابتکاری بودن بسته بندی، زیبا و شکیل بودن آن توجه بیشتری شود به طوری که در نگاه اول توجه بیننده را به خود جلب کند.

 توانایی چاپ روی بسته بندی و بسته ها در انتشارات بهتا پژوهش با کیفیت کاری عالی زیر نظر متخصصان در این زمینه برای جلب رضای مشتریان خود انجام میگیرد. لذا جهت سفارش چاپ روی بسته بندی ها می توانید از فرم تماس با ما استفاده کنید یا از طریق تماس با ایمیل و یا تماس با شماره های درج شده در قسمت ارتباط با ما اقدام کنید.

 

فروش کتاب در اصفهان

فروش کتاب ارزان در اصفهان

فروش ارزان کتاب در اصفهان :

فروش کتاب های منتشر شده  و فروش کتاب های دانشگاهی، فروش کتاب فلسفی ، فروش کتاب های ادبی، فروش کتاب های هنری ، فروش کتاب های کمک درسی و غیره به صورت تکی یا عمده برای خریداران دارنده ی فروشگاه کتاب و کتابخانه ها با قیمتی ارزان و باور نکردنی در انتشارات بهتا پژوهش می باشد.لذا شما می توانید لیست مجموعه ی کتاب های موجود در فروشگاه انتشارات بهتا پژوهش را با مراجعه به صفحه ی اصلی سایت و بعد به قسمت فروشگاه کتاب مشاهده و دیدن نماید و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

همچنین می توانید با تماس با ایمیل   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و درخواست جهت ارسال لیست کامل کتاب های موجود در فروشگاه از آن مطلع شوید.

توجه: خریدارانی که واقع در شهر اصفهان می باشند با ارسال رایگان صورت می گیرد ولی خریدارانی که واقع در سایر شهر های کشور پهناور و عزیزمان هستند با هزینه ی پست جدا محاسبه و ارسال می شود.

برای اولین قدم جهت خرید مجموعه کتاب هایتان لیست کامل کتاب های موجود در فروشگاه را از ما بخواهید و جهت پرداخت هزینه ی آن از طریق واريز وجه به كارت شماره 6463 – 3845 – 9914– 6037 اقدام کنید.

تلفن واحد فروش انتشارات بهتا پژوهش:  09130002502

برای خرید کتاب به قسمت فروشگاه کتاب مراجعه فرمایید.

لذا جهت مشاهده ی نمونه ی کارها می توانید به قسمت کتاب های منتشر شده و در دست چاپ مراجعه کرده و آنها را مشاهده کنید

 هم چنین می توانید با مراجعه به قسمت برآورد هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و .... برآورد هزینه بکنید.

جهت اطلاع از اطلاعات برآورد هزینه ی چاپ می توانید از قسمت اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب استفاده کنید

جهت ارجاع به قسمت طراحی گرافیک اقدام کنید