اسلایدشو اخبار

تعرفه و هزینه طراحی و گرافیککتاب فروشی و مرکز پخش کتابطراحی و گرافیک ارزانغرفه فروش کتاب نشر بهتاپژوهش- نمایشگاه فروش کتاب اصفهان 1392غرفه فروش کتاب نشربهتاپژوهشغرفه نشر بهتاپژوهش- نمایشگاه کتاب اصفهان 1392

اخبار

چاپ و فروش کتاب راز تجدد

 

 فروش کتاب راز تجدد

 

www.behtanashr.ir

پیشرفت اقتصادی عبارت است از مبدل کردن اقتصاد یک کشور به دستگاه پر قدرت و با دوامی که قادر به تولید ثروت باشد. سپس این امکان فراهم آید که قشر‌های وسیعی از مردم از ثروت خلق شده بهره‌مند  گردند، یعنی با فقر مبارزه شود. همچنین کشور را قادر سازد  که امکانات دیگری از قبیل آموزش و پرورش و بهداشت  با کیفیت بالا در اختیار شهروندان خود قرار دهد. به بیان دیگر سطح زندگی مادی و معنوی همگان را مرتفع سازد. چگونه می‌توان چنین دستگاه تولید ثروتی بنا نمود؟                                                                     

     تجربه می‌آموزد که هیچ «الگویی» برای پیشرفت وجود ندارد، دستورالعملی که چشم و گوش بسته بکار بندند و بطور خودکار به توسعه اقتصادی نائل آیند. بی تردید می‌بایستی از گذشته و تجربه دیگران درس گرفت، سیاست هایی را که نتیجه مثبت داده بکار بست و از بی راهه هایی که بی حاصل پیموده شده اجتناب نمود. من  در این کتاب به نمونه‌های مشخصی از تجارب گذشته نظر افکنده و نتایج مثبت و منفی هر کدام را بررسی نموده ام . در هر مورد سعی شده این مطلب مورد کنکاش قرار گیرد که رمز پیروزی یا عوامل شکست چه بوده است. توسعه پدیده پیچیده ایست که با تحلیل تجارب دیگران به درک  بهتر ان نائل میاییم.                                                                 

      زندگی ملت ها می‌آموزد که در زمینه پیشرفت اقتصادی هیچ مشکلی حل ناشدنی   نیست. می‌توان  بر همه موانعی که زمانی غیر قابل رفع قلمداد می‌گردید، زبان، فرهنگ، جمعیت انبوه، آب و هوای نامساعد، و از این قبیل،  تفوق یافت. بعضی مشکل آفرین، ولی مشکلات  قابل رفع اند. هیچ کشوری محکوم به عقب ماندگی دائم نیست. زمانی از کره جنوبی قطع امید شده بود و کسی تصوّر نمی‌کرد که روزی  بتواند از عقب ماندگی خارج شود. امروز  کره جنوبی کشوری ست پیشرفته. در حال حاضر  قاره آفریقا غیر قبل ترمیم  به نظر می‌رسد. بدون تردید فردایی فرا خواهد رسید که کشورهای آفریقایی نیز خود را از عقب ماندگی رهانیده و به توسعه نائل آمده باشند. توسعه معجزه ایست که بشر با اراده خود و قرار گرفتن در راه صحیح آنرا به وقوع میپیونداند. در این کتاب این راه ها بررسی و به زبان ساده بیان شده است.                                                                                        

 

مولف:منصور کلانتر

 فروش کتاب در فروشگاه نشر بهتاپژوهش

 ارسال کتاب به سراسر کشور

 تماس با  09130002501

 

 استعلام هزینه چاپ کتاب