تعرفه و هزینه طراحی و گرافیککتاب فروشی و مرکز پخش کتابطراحی و گرافیک ارزانغرفه فروش کتاب نشر بهتاپژوهش- نمایشگاه فروش کتاب اصفهان 1392غرفه فروش کتاب نشربهتاپژوهشغرفه نشر بهتاپژوهش- نمایشگاه کتاب اصفهان 1392

اخبار

چاپ و فروش کتاب نگهداری و تعمیرات خلاقانه


فروش کتاب نگهداری و تعمیرات خلاقانه

 

www.behtanashr.ir

 

شیوه نگهداری و پیشگیری از انواع خرابی های تجهیزات در واحدهای صنعتی از جمله عوامل مهم در کیفیت و کمیت تولیدات آن واحدها به حساب می آید. لذا داشتن مدیریتی قوی در اجرا و کنترل سیستم های نگهداری و تعمیرات ، از خرابی های غیر منتظره تا حد بسیاری جلوگیری به عمل می اورد.

 

از آنجا که ماشین آلات جزء سرمایه های اصلی هر کسب وکاری بحساب می آیند ، به ضرورت نظام نگهداری و تعمیرات  و وجود کادر متخصص نت و نیز یک سیستم مناسب به منظور پیشگیری از خرابیها می توان پی برد.

به منظور آشنایی بیشتر مدیران ، کارشناسان نت ، مهندسان و دانشجویان رشته های مهندسی صنایع ، برق ، مکانیک ، مدیریت صنعتی و... با نظام نگهداری و تعمیرات اینجانب با توجه به تجارب خود در کارخانه های شیشه دوجداره ، روغن نباتی نینا و مجتمع صنعتی و معدنی گل گهر و دانش اندک خود ، تصمیم به تالیف این مجموعه نمودم. کتاب حاضر شامل مجموعه خلاصه اما براساس تجاربم و یادگیری از اساتید بنامی همچون دکتر کزاری ، دکترکرباسیان ، دکتر عرب شمالی و ... با نهایت دقت و نکات کاملی از پیاده سازی سیستم نگهداری و تعمیرات تا بهبود و کنترل آن گردآوری شده است و تلاش دارد در کوتاهترین زمان ممکن خوانندگان خود را با اصول نت آشنا نماید. امید است که این کار ناچیز اندک تاثیری در تفکر افراد فوق الذکر داشته باشد.

مولفان: جلال سلیمان نژاد، عبدالرضا رامشک

 

 فروش کتاب با 20 درصد تخفیف در فروشگاه نشر بهتاپژوهش

 

ارسال کتاب به سراسر کشور

 تماس با 03112666635 یا  09130002502

  استعلام هزینه چاپ کتاب

 فروش کتاب در کتاب فروشی بهتاپژوهش