اسلایدشو اخبار

تعرفه و هزینه طراحی و گرافیککتاب فروشی و مرکز پخش کتابطراحی و گرافیک ارزانغرفه فروش کتاب نشر بهتاپژوهش- نمایشگاه فروش کتاب اصفهان 1392غرفه فروش کتاب نشربهتاپژوهشغرفه نشر بهتاپژوهش- نمایشگاه کتاب اصفهان 1392

اخبار

چاپ کتاب نوشیدنی کومبوچا (نوشابه کومبوچا) (نوشیدنی معجزه گر) و فروش کتاب

فروش نوشیدنی کومبوچا (نوشابه کومبوچا) (نوشیدنی معجزه گر) و فروش کتاب

با توجه به استقبال بی سابقه از کتاب و نوشیدنی چای کومبوچا (نوشیدنی قارچ کامبوچا) (چای کامبوچا) (چای کامبوجا) در ایام برگزاری نمایشگاه اصفهان، اکنون امکان تهیه این نوشیدنی ارزشمند و پرخاصیت برای سایرین فراهم می باشد.

عزیزانی که در زمان نمایشگاه موفق به تهیه قارچ و یا نوشیدنی نشده اند می توانند به آدرس انتهای خیابان هشت بهشت شرقی، نرسیده به خ نیرو، طبقه بالای رستوران نایدا، نشر بهتاپژوهش مراجعه نموده و یا با شماره تماس زیر تماس گرفته و قارچ کامبوچا، نوشیدنی و کتاب را با تخفیف ویژه نمایشگاه تهیه نمایند.

09130002502

03132666635

از جمله خواص و کاربردهای این نوشابه بصورت خلاصه می توان به کاهش بیلوروبین خون (زردی)، کاهش کبد چرب، سم زدایی کبد و پوست شفاف و ... اشاره کرد.

قارچ کومبوجا چیست؟

قارچ کومبوجا یا قارچ منچوری شبیه قارچ‌های معمولی نیست بلکه همزیستی از چند مخمر، قارچ و باکتری است که آن را برای رشد در چای قرار می‌دهند. قارچ قرار گرفته در چای در طول زمان موادی به نام «اسید گلوکورونیک» از خود آزاد می‌کند. دانشمندان بر این باورند اسید گلوکورونیک همراه عوامل دیگری که در چای آزاد می‌شود، در جلوگیری از سکته‌های مغزی، کاهش سلول‌های سرطانی، کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی، سخت شدن رگ‌ها یا تصلب شرایین، رفع خستگی، تنبلی روده‌ها، نقرس، ام اس، روماتیسم، هموروئید، دیابت، ریزش مو، چین و چروک پوست، آرتروز و درگیری مفاصل شامل انواع کمردرد، پادرد، سردرد، تنظیم‌کننده کار اندام‌های داخلی به خصوص کبد و کاهش عوارض ناشی از افزایش سن موثر است

- پاکسازی کبد

-شفافیت پوست

- کاهش جوش های پوست

-جلوگیری از خستگی و سستی بدن
-تقویت قوای جسمی و جنسی
-جلوگیری از علائم اولیه پیری و سختی رگها و عروق
-جلوگیری از بیماری MS وروماتیسم
-جلوگیری از دیابت وچربی خون
- این قارچ به دلیل ترکیبات خاص و دارا بودن ”اسید گلورونیک“ نه تنها مانع از سرطانى شدن سلول ها میشود بلکه رشد سلول هاى سرطانى را نیز متوقف میسازد.
- این قارچ عاملى مؤثر در جلوگیرى از سکته هاى قلبى شناخته شده.
- مصرف آن از ریزش موها، چین و چروک پوست و سخت شدن رگها، مفاصل و عضلات. که از علایم بالا رفتن سن و پیرى است جلوگیرى میکند.
- همین طور روى سیستم گردش خون در بدن بسیار تأثیر میگذارد.
- باعث میگردد که سلولهاى نیمه مرده و کسل و تنبل بدن فعال شده و مثل قبل کار خود را از اول شروع کنند.

قیمت کتاب :10000تومان   تعداد صفحات :196